Po dlouhé době.........

13.10.2016 20:57

Letošní rok je v pracovním procesu klidný ale rozvlnil se mi krásně ve tvoření. Na jaře jsem měla výstavu v Holčovicích a jela jsem na malování s Janou Laštovičkovou. Zase jsem si namalovala  krajinku s vlčími máky a vybrala jsem si kytici vlčích máků ve váze- hodně náročný obraz a.. povedlo se. Když se na jaře bavili, že bude v létě týdení kurz, nevyjadřovala jsem se, protože se tam měly malovat portréty, co jsem říkala, že dělat nebudu.

Jo a když nikdy tak zákonitě co nejdříve!!! Tak se mi stalo, že jsem měla sen, vím, že jsem s někým mluvila a  bránila jsem se, že jsou tam portréty a že to stojí dost peněz a odpovědí mi bylo - když si to nezkusíš tak to nikdy nebudeš vědět, zda to půjde nebo ne. Peníze ? co je hodně peněz.,?? Znovu jsem se podívala na nabídku a spočítala si to s jednodenními kurzy , které  platím... No a pak   naskočilo, že týden nedokážu tak dlouho malovat.... a zase jen kritik házel klacky.... ale já měla krásný sen, ve kterém jsem se cítila dobře a nakonec jsem si řekla, že  když bude volno, tak pojedu. Manžel měl  naplánované cesty s chlapama na motorce, tak jsem si řekla, že by to mohlo být fajn... každý budeme na své akci.

Dopadlo to tak, že  jsem se přihlásila i když jsem si myslela, že je vše o bsazeno... - nebylo   a všichni kdo měli z našich končin  dorazit, tak nedorazili.

Zkrátím to - byl to úžasný týden. Namlovala jsem portréty hned 3 a taky další obrázky a rozmalovala jsem se. Zjistila jsem, že  můžu využít pokojík našeho syna, on se odstěhoval tak proč ne... dala jsem na koberec  plachtu a maluji si .  Je to skvělé a konečně jdu nahrát nové fotky\!!!